Amazon dream

Amazon dream

SÜRPRİZİNİZİ NE ZAMAN GÖNDERELİM?

Takvim

  • ÜCRETSİZ TESLİMAT
  • HER GÜN AYNI GÜN TESLİMAT
  • HER GÜN AYNI GÜN TESLİMAT
  • GÜVENLİ ÖDEME
219 ,00 TL (KDV Dahil)
ÖDEME SEÇENEKLERİ
Viabonte.com ödeme bilgilerinizi güvende tutar, ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.
Ürün Detayları
185 ,59 TL +KDV
Vriesea : 2 Adet Tillendsia Cynaea Anita 5,5 cm  : 2 Adet

Ürün İsmi: Amazon Dream 
 Ürün İçeriği: Vriesea 5.5 cm 2 adet, Tillendsia Cynaea Anita 5,5 cm 2 adet, kedili dikdörtgen saksı 

Bir hayal peşinde koşmak ve o hayali gerçekleştirmek… İnsanın hayatı bu döngü içerisinde gidip gelirken yaşam alanlarınızla da ilgili hayalleriniz, ortamı güzelleştirecek fikirleriniz ortaya çıkar. Yaşam alanlarınızı daha güzel ve sıcak bir hale getirecek Amazon Dream özel olarak tasarlanan sevimli saksısında Viresia çiçeği ve Tillendsia Cynaea Anita ile birlikte sunuluyor. Viresia çiçeğinin özelliği kırmızı kılıç şeklinde olması ve yapraklarının çiçeğin çevresinde koyu ve açık yeşil olarak şekillenmesi, Tillendsia Cynaea Anita bitkisinin özelliği ise ince güzel yaprakları ile ortasından pembemsi-kırmızı yılandilini andırır şekilde bir çiçeğinin çıkmasıdır. Bu iki güzel bitkiyi sevdiklerinizin ya da kendi yaşam alanlarınızı güzelleştirmek adına Viabonte özel tasarımı ile hemen sipariş edebilirsiniz. 

Bitkilerin Bakımı: Viresia bitkisi doğrudan güneş ışığı istemez ve diğer ışık kaynaklarından da yararlanabilir. Kış aylarında bitki aşırı soğuktan korunarak çok az sulanmalı, yaz aylarında ise bitkinin suya olan ihtiyacı artacağından bitkiye verilen suyun arttırılması gerekmektedir. Tillandsia Cyanea ise aydınlık ama doğrudan güneş ışığı almayan yerleri sever. Gelişme dönemi boyunca saksı toprağı nemli tutulmalı, yaprak hunisinde su bulunmalı ve yapraklarına sık sık su püskürtülmelidir.

Ürün Kodu: vb207