Asian Beauty: Pilea Peperomioides

Asian Beauty: Pilea Peperomioides

SÜRPRİZİNİZİ NE ZAMAN GÖNDERELİM?

Takvim

  • ÜCRETSİZ TESLİMAT
  • HER GÜN AYNI GÜN TESLİMAT
  • HER GÜN AYNI GÜN TESLİMAT
  • GÜVENLİ ÖDEME
199 ,00 TL (KDV Dahil)
ÖDEME SEÇENEKLERİ
Viabonte.com ödeme bilgilerinizi güvende tutar, ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.
Ürün Detayları
168 ,64 TL +KDV
Pilea Peperorniodes : 1 Adet

Ürün İsmi: Asian Beauty: Pilea Peperomioides
Ürün İçeriği: Pilea Peperorniodes 10.5 cm 1 adet, Bisiklet Saksı Siyah

Hayatı güzelleştiren şeyler küçük anlardan ibarettir. Yaşam alanlarınıza küçük dokunuşlar yaparak daha doğal ve daha mutluluk veren bir alana sahip olabilirsiniz. Bunun için Viabonte tarafından özel olarak tasarlanan bisiklet saksısında Pilea Peperomioides muhteşem bir seçim olacaktır. Işık geçirgen yusyuvarlak, eşi görülmemiş yaprakları ile oldukça fotojenik olan Pilea Çin Para Bitkisi yada Pancake Bitkisi olarak da anılıyor. Bu güzel bitkiyi sevdiklerinize hediye edebilir ve yaşam alanlarına güzel bir dokunuş yapabilir ya da kendiniz için sipariş ederek bir mutluluk anı oluşturabilirsiniz.

Bitkinin Bakımı: Bakımı oldukça kolaydır, direkt güneş ışığı istemez. Kolaylıkla yeni filizler veren Pilea için her baharda saksı değişimi yapılabilir. Sıcak aylarda toprak kuruyana kadar bekleyip öyle sulanması soğuk zamanlarda ise uzun aralıklarla kontrol edilerek sulanması tavsiye edilmektedir. 

Ürün Kodu: vb198