Beautiful of Spring

Beautiful of Spring

SÜRPRİZİNİZİ NE ZAMAN GÖNDERELİM?

Takvim

  • ÜCRETSİZ TESLİMAT
  • HER GÜN AYNI GÜN TESLİMAT
  • HER GÜN AYNI GÜN TESLİMAT
  • GÜVENLİ ÖDEME
418 ,99 TL (KDV Dahil)
ÖDEME SEÇENEKLERİ
Viabonte.com ödeme bilgilerinizi güvende tutar, ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.
Ürün Detayları
355 ,08 TL +KDV
Rosa Tr Sweet Sara Somon Çardak Gül : 12 Adet Tulipa Beyaz Lale : 10 Adet Frezia Sarı : 10 Adet Tanacetum-Kır Papatyası : 10 Adet

Ürün İsmi: Beautiful of Spring

Baharın güzelliğini rengarenk çiçeklerle karşılayın! Çizgili, pipetli karton bardak içinde birbirinden güzel, taptaze çiçeklerle hazırlanan Beautiful of Spring aranjmanı ile sevdiklerinizi şımartmaya ne dersiniz? Zarif çiçeklerin büyüleyici görünümüyle daha ilk karşılaşmada herkesin başını döndürecek bu aranjman ile sevdiklerinizin kalbini çalacağınıza eminiz! Özel günlerde ya da sadece içinizden geldiğinde bu şık aranjmanı tercih edebilir ve sevdiklerinizin yüzünde bahar çiçekleri açtırabilirsiniz.

Not:Beautiful of Spring çiçek aranjmanı içerisinde yer alan bazı çiçekler, mevsimsel şartları sebebiyle çiçek açmamış halde, kapalı olarak gönderilebilir. Kapalı olan çiçekler 1-2 gün içerisinde, oda sıcaklığında açmaktadır. Ürün görselindeki Via Bonte yazılı kart, stok durumuna göre gönderilmeyebilir.

Ürün Kodu: vb273