Bouquet For Dreams

Bouquet For Dreams

SÜRPRİZİNİZİ NE ZAMAN GÖNDERELİM?

Takvim

  • ÜCRETSİZ TESLİMAT
  • HER GÜN AYNI GÜN TESLİMAT
  • HER GÜN AYNI GÜN TESLİMAT
  • GÜVENLİ ÖDEME
529 ,01 TL (KDV Dahil)
ÖDEME SEÇENEKLERİ
Viabonte.com ödeme bilgilerinizi güvende tutar, ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.
Ürün Detayları
448 ,31 TL +KDV
Tulipa en Purple Prince Mor Lale : 15 Adet Tulipa du Orange Turuncu Lale : 9 Adet Veronica Mor : 12 Adet Veronica Pembe : 12 Adet Hiperikum-Pembe : 9 Adet Lagurus-Turuncu : 45 Adet
Ürün İsmi:  Bouquet For Dreams

 Yazın muhteşem güzelliğini doğrudan sevdiklerinize gönderebileceğiniz taze bir çiçek aranjmanı olan Bouquet For Dreams, büyüleyici bir güzelliğe sahiptir. 3 ayrı kutuda, her bir dalını özenle hazırladığımız bu çiçek aranjmanı sayesinde onu ne kadar önemsediğinizi, ne kadar çok sevdiğinizi ifade edebilirsiniz. Hadi, siz de hemen şimdi onu şaşırtacak bu aranjmanı ona gönderin ve günün kahramanı olun!

Not:  Bouquet For Dreams çiçek aranjmanı içerisinde yer alan bazı çiçekler, mevsimsel şartları sebebiyle çiçek açmamış halde, kapalı olarak gönderilebilir. Kapalı olan çiçekler 1-2 gün içerisinde, oda sıcaklığında açmaktadır. Ürün görselindeki viabonte yazılı kart stok durumuna göre gönderilmeyebilir.

Ürün Kodu: vb229