Filtrele
Temizle

Filtrele

Buket Çiçekler

Güne kapınıza gelen bir buket çiçek ile uyanmak, yoğun iş temposu içerisindeyken kucak dolusu çiçekler ile gülümsemek, üzgün anlarınızda mis kokulu çiçeklerin enerjisi ile pozitif düşünmek… Çiçeklerin gülümseten etkisi ve rengarenk buketlerin mutlulukla karşılandığı tüm bu anlar, çiçekleri alan kişiler kadar gönderen kişileri de mutlu eder. Çünkü mutlu etmenin verdiği mutluluk öylesine gerçektir ki, kelimelerin ifade edebildiğinden çok daha fazlasını hissettirir kalplere.

Viabonte’nin duygularınızı yansıtmak istediğiniz her durum karşısında ve her kişi için seçilebilecek bir çiçek buketi seçeneği bulunuyor. Tek yapmanız gereken bu benzersiz aranjmanlar içerisinden sevdikleriniz için hangi çiçeği tercih edeceğinize karar vermek.

Sevdikleriniz İçin Her Günü Özel Yapın ve Bir Buket Çiçekle Günlerine Neşe Katın

Yüzünde güller açsın istediğiniz tüm sevdikleriniz için güllerin astrantialar ile bir araya gelerek tamamladığı çiçek buketlerini tercih edebilir, duygusal desteğinizi sunmak istediğiniz yakınlarınıza krizantem, protea ve çeşitli yeşilliklerin oluşturduğu sıcacık bir aranjmanı seçebilirsiniz. Tatlı bir rüyadaymış hissi veren ve tıpkı rüyalardaki gibi özel hissettiren çiçek buketlerini, hayatlarına bir tutam pozitiflik serpmek istediğiniz sevdiklerinize gönderebilir, bunun için de gerberaların dans ettiği renkli bir çiçek buketini seçebilirsiniz. Viabonte’nin masalsı çiçek buketleri içerisinden kalbinizin biriciği olduğunu vurgulamak istediğiniz kişilere etkileyici lale ve gala buketlerini sunabilirsiniz.

Doğum günlerinde yeni yaşlarını tebrik edip, bir yılı daha birlikte geçirdiğiniz için ne kadar mutlu olduğunuzu dile getirmek istediğiniz sevdiklerinize ayrı, kalbinize kurduğu taht ile hayatınıza anlam kattığını ilan etmek istediğiniz biricik aşkınıza ayrı buketler seçebilirsiniz. Her an yanınızda oldukları için minnettar olduğunuz aile bireylerinize hürmetlerinizi sunacak eşsiz buketleri tercih edebilir, mutluluğunda ve gülümsemesinde bir payınız olmasını dilediğiniz tüm sevdiklerinize Viabonte kalitesi ile hazırlanan çiçek buketlerinden dilediğinizi seçerek gönderebilirsiniz.

Viabonte’nin heyecanlandıran çiçek buketlerini dilediğiniz an sevdiklerinize gönderebilir, kapılarını mis kokulu çiçeklere açmalarını sağlayabilirsiniz. Buketlere eklediğiniz çiçek notları ile duygularınızı kelimelere dökerek sürprizinizi tamamlayabilirsiniz.