çiçek kart mesajı

Etkileyici Çiçek Kart Mesajları

Çiçekler çoğu zaman hayatın en güzel anlarında sevdiklerinizin yanında olur. Kimi zaman özel günlerde, kutlamalarda, doğum günlerinde ya da içinizden geldiği, onu mutlu etmek istediğinizde çiçekleri tercih edebilirsiniz. Çiçekler ile birlikte içinizden geçenleri, duygularınızı, sevginizi ya da özür dileklerinizi de iletebilirsiniz. Üstelik bunu birbirinden güzel çiçek kartlarında, sevdiklerinizin yüzünü gülümsetecek şekilde sunabilirsiniz.

Viabonte’nin eşsiz, premium çiçek aranjmanlarına ekleyebileceğiniz, sevdiklerinizi mutlu edecek etkileyici mesajlar:

⏩ Aşk, büyümesine izin vermen gereken bir çiçektir. Hadi, aşkımızı ve bu çiçeği birlikte büyütelim! ❤

⏩ Günün çok güzel geçsin sevgilim! Hep seni düşündüğümü, sevdiğimi ve aklımdan hiç çıkmadığını bil!

⏩ Şiir yazmıyorum, süslü kelimeler eklemiyorum bu nota. Sadece şunu söylemek istedim: SENİ ÇOK SEVİYORUM!

⏩ Seni iş yerinde utandırdığım için özür dilerim. Eminim yüzün şu an bu güzel güller kadar kıpkırmızı ve göz alıcıdır! :)

⏩ Güller kırmızı, papatyalar beyaz; senin kadar güzel bir gülüşe sahip hiç kimse olamaz! ❤

⏩ Gülleri her gördüğümde hangisinin daha güzel olduğuna karar veremiyorum; sen mi yoksa güller mi? Cevabını artık biliyorum, güller sana güzelliğini hatırlatsın sevgilim.

⏩ Büyük aşklar hiç bitmez, sonsuza kadar gidermiş. Benimle oraya gelir misin?

⏩ Çiçekler gibi yaşa bu hayatı sevgilim! Yüzünü güneşe çevir ve hep gülümse. Seni seviyorum. :)

⏩ Çiçeklerin bize öğrettiği gibi; sen de kendi yolunca güzelce büyüyeceksin. O yüzden şimdi bu çiçeklere bak ve umudunu hiç yitirme!

⏩ Gülümse ve gülleri kokla. Bugün tek ihtiyacın olan o! ❤

⏩ Güller gibi bakıp zambaklar gibi kokuyorsun, Yüzünü her zaman güneşe dönen, Ayçiçekleri gibi parlıyorsun. Bahçe ol, bahçem ol, benimle ol! Seni çok seviyorum!

⏩ Bir papatya asla gül gibi davranmaz. Sen de kendin ol ve her adımını içinden geldiği gibi at. Ben her zaman yanındayım! ❤

⏩ “Ben aşk nedir bilmem eski kafalıyım. Bir seni bilirim, bir de adın geçince sıkışan kalbimi!...” -Attila İlhan

⏩ Kalbimin anahtarını sana gönderiyorum. Parlak, değerli ve temiz; tıpkı senin gibi… Kilidi aç ve ikimizi de sonsuz sevgi için özgür bırak. Seni seviyorum sevgilim.

⏩ Sen içinde olduğundan beri dünyam daha güzel, daha renkli ve daha neşeli… Kelimelerin asla açıklayamayacağı şekilde ruhuma dokundun. Kalbimin sahibi değil, kalbimin bir parçası olduğunu bilmeni istiyorum. Seni seviyorum!

⏩ Seni sevmek hayatımda yaptığım en kolay şey ve hayatımın geri kalanını yaparak geçirmek istediğim tek şey… Mutlu günler bizi bekliyor sevgilim.

⏩ Hayatıma bu kadar çok sevgi, neşe ve macera getirdiğin için teşekkür ederim. Seni seviyorum.

⏩ O ilk karşılaştığımız anı hatırlıyor musun? Sanki o anda tüm evren bizi bir araya getirmek için var oldu… Sonra sen gülümsedin ve her şey gerçek oldu. Sevgililer Günümüz kutlu olsun sevgilim.

⏩ Sevgi denilen o yüce duyguyu al, sonsuzlukla çarp ve sonsuzluğun derinliklerine götür... İşte sana karşı hissettiklerimi sadece böyle anlatabilirim. Seni seviyorum.

⏩ Hayatımda seninle uyandığım her gün güzel bir rüya yaşıyormuşum gibi geliyor, asla uyanmak istemediğim bir rüya… Sonra uyanınca seni görüyorum ve daha derinden aşık oluyorum. Tam seni daha fazla sevemeyeceğimi düşündüğümde, gülümsüyorsun ve tüm bildiklerim yalan oluyor. Seni seviyorum.

⏩ Bana gerçek aşkın ne olduğunu gösterdiğin için teşekkür ederim. Sevgililer Günümüz kutlu olsun.

⏩ Hayatın boyunca dokunduğun her şey güzelleşti, her şeye güzellik kattın. Eminim ki yeni işinde de her şey beklediğinden çok daha güzel olacak. Yeni işin kutlu olsun, gülümsemeyi unutma.

⏩ Sen harika bir arkadaşsın ve özel birisin. Hayatın sana sunduğu en iyi şeyleri hak ediyorsun… Bu yıl en az kendin kadar harika şeyler getirsin. Doğum günün kutlu olsun!

⏩ Seninle olmak hayatımda yaşadığım en güzel şey. Gerçekten böyle bitmesini istemiyorum. Lütfen yaptıklarım için beni affet; özür dilerim, seni seviyorum.

⏩ Hayattaki harika şeylerin kaderinde olduğunu hep biliyordum. Bu yeni iş sana refah ve mutluluk getirsin… Yeni işin için tebrikler!

 

Siz de sevdiklerinize unutamayacağı harika bir sürpriz yapmak için Viabonte özel tasarımları arasından seçim yapabilir, güzel bir kart mesajı oluşturarak gülümsemelerine gülümseme katabilirsiniz.

 


çiçek çeşitleri
tasarım kutuda çiçek
ortanca çiçeği