Country Garden

Country Garden

SÜRPRİZİNİZİ NE ZAMAN GÖNDERELİM?

Takvim

  • ÜCRETSİZ TESLİMAT
  • HER GÜN AYNI GÜN TESLİMAT
  • HER GÜN AYNI GÜN TESLİMAT
  • GÜVENLİ ÖDEME
379 ,00 TL (KDV Dahil)
ÖDEME SEÇENEKLERİ
Viabonte.com ödeme bilgilerinizi güvende tutar, ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.
Ürün Detayları
321 ,19 TL +KDV
Mini Gerbera - Turuncu : 6 Adet Chrys Gr Anastasya-Sarı : 4 Adet Rosa G Confidental Turuncu Gül : 3 Adet Chrysan.San Edvaldo Bordo-Somon : 15 Adet Rosa Tr Yellow Sarı Çardak Gül : 5 Adet

Country Garden 
Ürün içeriği: 6 Adet Turuncu Mini Gerbera, 4 Adet Sarı Anastasya, 3 Adet Sarı-turuncu Gül, 15 Dal Bordo Mini Krizatem, 4 Adet Çizgi Okaliptus, 5 Dal Sarı Çardak Gül, 4 Dal Arachoniodes 

Büyüleyici buket Country Garden, usta kişiler tarafından, güzel bir kır bahçesinden ilham alınarak sevdikleriniz için tasarlandı! Çarpıcı güzelliği ve mis kokusu ile mutluluk veren bir çiçek aranjmanı olan Country Garden, en güzel doğum günlerinde sevdiklerinize göndermek, bir arkadaşınıza teşekkür etmek veya sevdiklerinize ne kadar değer verdiğinizi ifade etmek için kullanabileceğiniz mükemmel bir aranjmandır. 

Not: Country Garden buketi içerisinde yer alan bazı çiçekler, mevsimsel şartları sebebiyle çiçek açmamış halde, kapalı olarak gönderilebilir. Kapalı olan çiçekler 1-2 gün içerisinde, oda sıcaklığında açmaktadır. 

Ürün Kodu: vb186