Cute Cat Plants

Cute Cat Plants

SÜRPRİZİNİZİ NE ZAMAN GÖNDERELİM?

Takvim

  • ÜCRETSİZ TESLİMAT
  • HER GÜN AYNI GÜN TESLİMAT
  • HER GÜN AYNI GÜN TESLİMAT
  • GÜVENLİ ÖDEME
239 ,00 TL (KDV Dahil)
ÖDEME SEÇENEKLERİ
Viabonte.com ödeme bilgilerinizi güvende tutar, ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.
Ürün Detayları
202 ,54 TL +KDV
Crassula Rubetris - sukulent : 2 Adet

Ürün İsmi: Cute Cat Plants
Ürün İçeriği: Euphorbia Pseudoglobosa 2 adet, Crassula Rubetris 8,5cm 2 adet, Kedili Dikdörtgen Saksı 

Yaşam alanlarınızda çok zahmet gerektirmeyen, bakımı kolay ama bir o kadar da güzel görünen bitkiler olsun istiyorsanız Viabonte tarafından sunulan Cute Cat Plants tam size göre! Euphorbia Pseudoglobosa kaktüs bitkisi ve Crassula para çiçeğinden oluşan bu özel tasarımlı saksıdaki ürün ev, iş yeri, ofis ortamlarında, iç mekan, dış mekan ve bahçelerde muhteşem bir atmosfer yaratmanız adına oldukça yardımcı olacaktır. İster kendi yaşam alanlarınıza farklılık katmak için isterseniz de sevdiklerinizin yeni işi, yeni ev gibi tebriklerinde bu güzel bitkileri kullanarak mutluluk dolu bir ortam sağlayabilirsiniz. Ayrıca Crassula para çiçeğinin bulunduğu ortamda 3 ay süreden fazla kalırsa para ve şans getireceğine inanılır. Şans sizinle ve sevdiklerinizle olsun…

Bitkilerin Bakımı:  Euphorbia Pseudoglobosa bakımı oldukça kolaydır. Sulama toprak suyunu tam çekmeden yapılmaz. Bahar sonu ve sonbahar başındaki yağmurlu günlerde ( yani hava sıcak ve yağmurluyken ) bitki yağmur alabileceği bir yere koyulmaktan ve yağmur almaktan hoşlanır. Crassula Rubetris is haftada 1 su ister, sularken saksının tüm üst yüzeyi ıslanacak şekilde sulanmalıdır. 

Ürün Kodu: vb206