Deep Feelings Bouquets

Deep Feelings Bouquets

SÜRPRİZİNİZİ NE ZAMAN GÖNDERELİM?

Takvim

  • ÜCRETSİZ TESLİMAT
  • HER GÜN AYNI GÜN TESLİMAT
  • HER GÜN AYNI GÜN TESLİMAT
  • GÜVENLİ ÖDEME
409 ,00 TL (KDV Dahil)
ÖDEME SEÇENEKLERİ
Viabonte.com ödeme bilgilerinizi güvende tutar, ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.
Ürün Detayları
346 ,61 TL +KDV
Chrys.Baltica Beyaz-Saçaklı : 15 Adet Brunia Gri : 12 Adet Hiperikum Beyaz : 9 Adet Eryngium Aquarius Qstar-Boğa Dikeni : 3 Adet
Ürün İsmi:  Deep Feelings Bouquets

 Ona olan duygularınızı ifade etmek için bu kez sözcükler yerine çiçekleri tercih etmek ister misiniz? Üstelik aynı anda tam 3 kutu çiçek ile! Üç ayrı mini kutu içerisinde özenle bir araya getirilen çiçekler ile hazırlanan Deep Feelings Bouquets, sevdiklerinizi mutlu etmenizi sağlar ve en derin duygularınızı ifade etmenize yardımcı olur. Siz de bu kez bir farklılık yaparak göz alıcı çiçek aranjmanlarını tercih edebilir, onu hem şaşırtıp hem de çok mutlu edebilirsiniz!

Not:  Deep Feelings Bouquets çiçek aranjmanı içerisinde yer alan bazı çiçekler, mevsimsel şartları sebebiyle çiçek açmamış halde, kapalı olarak gönderilebilir. Kapalı olan çiçekler 1-2 gün içerisinde, oda sıcaklığında açmaktadır. Ürün görselindeki viabonte yazılı kart stok durumuna göre gönderilmeyebilir. 

Ürün Kodu: vb228