Sıkça Sorulan Sorular

Mutluluk Dağıtmak İçin Buradayız!
81 ilde 350'den fazla dağıtım kanalı ile sizlere mutluluk dağıtmak için çalışıyoruz. Sizlere daha kaliteli bir hizmet sunabilmek adına ihtiyacınız olan her konuda yanınızdayız. Yardım talepleriniz, geri bildirimleriniz ve önerileriniz tarafımızca özenle incelenir ve memnuniyetinizin sağlanması için çalışmalarımız titizlikle sürdürülür.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
 • Sitenizden yapılacak online alışverişlerde kart kullanımı güvenli mi?

  Kişisel bilgilerinizin güvenliği bizim için çok önemli. Bu sebeple sepet adımından, ödeme sürecinin sonuna kadar gerçeklesen tüm işlemleriniz 3' üncü kişilerin erişimine karşı SSL sertifikası ile korunmaktadır. Ödeme esnasında kart bilgileriniz hiçbir şekilde 3' üncü kişiler tarafından görülememekte ve ÇiçekSepeti tarafından kayıt edilmemektedir.

 • Siparişimin ödemesini nasıl yapabilirim?

  Kredi kartı, banka kartı ve havale/EFT aracılığıyla siparişinizin ödemesini kendiniz yapabilirsiniz. Havale/EFT işlemleri bazı tedarikçi ürünlerimizde yapılamaz. Siparişinizde ödeme sayfasına geldiğinizde havale/EFT seçeneği var ise ödemenizi havale/EFT yolu ile yapabilirsiniz. Havale/EFT seçeneği yok ise sadece kredi kartı ve banka kartı ile işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca bize ulaşın sayfasındaki çağrı merkezi numaramızı arayarak ödeme ile ilgili her konuda ekibimizden destek alabilirsiniz.

 • Siparişimin faturası ne zaman ulaşır?

  Şirketimiz, e-arşiv uygulamasına geçtiği için siparişiniz irsaliye ile sizlere iletilir. İrsaliyeniz, siparişinizin yer aldığı paketin içinde size ulaştırılır. 7 gün içerisinde düzenlenen faturanın basılabilir görüntüsü ile imzalı UBL-TR belgesi, sipariş oluştururken verdiğiniz e-posta adresinize gönderilir. (Vergi Usul Kanunun 397. maddesi gereğince e-posta ile gönderilen bu faturaların mali değeri ve geçerliliği bulunmakta olup ayrıca kağıt fatura gönderilmesine gerek bulunmamaktadır.) Fatura gönderimi gerçekleşmediyse bize ulaşın sayfası üzerindeki iletişim kanallarımız aracılığıyla fatura talebinizi iletebilirsiniz.

 • Siparişimin durumunu nasıl kontrol edebilirim?

  Siparişinizin durumunu websitemiz içerisinde yer alan ''Sipariş Takip'' bölümünden takip edebilirsiniz.

 • Sipariş verdikten sonra saat-tarih-adres değişikliği yapabilir miyim?

  Siparişiniz hazırlanma aşamasına geçmeden önce alıcı bilgilerini, gönderim tarih ve saatini "Sipariş Takip" bölümünden "Güncelle" butonu aracılığıyla değiştirebilirsiniz ancak adres değişikliği ne yazık ki yapılamamaktadır. Hazırlık aşamasına geçen siparişlerinizde değişiklik yapmak istiyorsanız, bize ulaşın sayfasındaki iletişim kanallarımızdan birini tercih ederek talebinizi iletebilirsiniz.

 • Siparişimi nasıl iptal edebilirim?

  Henüz hazırlık aşamasına alınmayan siparişlerinizi sitemizdeki "Sipariş Takip" sayfasından iptal edebilirsiniz.

 • Siparişim görsele uygun gelmedi/ hasar görmüş/ kırık geldi. Ne yapmalıyım?

  Sipariş verdiğiniz çiçek, bonnyfood, bonnygift ürünlerimiz kalite ekiplerimiz tarafından tüm kontrollerden geçirildikten sonra dağıtıma çıkarılır. Buna rağmen hassas olan ürünlerde dağıtım esnasında meydana gelen problemler nedeniyle hasarlar oluşabilir. Böyle bir durumda; bize ulaşın sayfasındaki iletişim kanallarımızı kullanarak bize ulaşabilir, destek talebinde bulunabilirsiniz.

 • İade/ İptal yaparsam geri ödemesi ne zaman yapılacak?

  Kart ile verilen siparişlerde iade/ iptal işleminizin onaylandığı gün bankanıza geri ödeme yapılır ve size kartınıza yapılan iadenin dekontu mail yoluyla gönderilir. Bu dekontu içeren e-mail elinize ulaştıysa bankanıza ViaBonte tarafından kesin olarak iade ödemesi yapılmış demektir. Havale-EFT ile verilen siparişlerde iade/ iptal işleminizin onaylandığı günden sonra 1-10 iş günü içerisinde hesabınıza havale-EFT ile ödeme yapılacaktır. Bu işlemin gerçekleşmesi için geri ödemenin yapılmasını istediğiniz hesap numaranızı destek kanallarımızdan bize aktarmanız gerekmektedir.