Fidgety Happiness Arrangement

Fidgety Happiness Arrangement

SÜRPRİZİNİZİ NE ZAMAN GÖNDERELİM?

Takvim

  • ÜCRETSİZ TESLİMAT
  • HER GÜN AYNI GÜN TESLİMAT
  • HER GÜN AYNI GÜN TESLİMAT
  • GÜVENLİ ÖDEME
389 ,00 TL (KDV Dahil)
ÖDEME SEÇENEKLERİ
Viabonte.com ödeme bilgilerinizi güvende tutar, ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.
Ürün Detayları
329 ,66 TL +KDV
Rosa G Confidental Turuncu Gül : 9 Adet Dianthus st Caramel Somon Karanfil : 18 Adet Chrysan.San Ellison Somon : 15 Adet
Ürün İsmi:  Fidgety Happiness Arrangement
 Aşk kapınızı çaldığında onunla ilgili olan her şey ama her şey içinizin kıpır kıpır olmasına neden olur. Gülümsemesi ve mutlu olması için her şeyi yapabileceğiniz o özel kişi için iç ısıtacak kadar güzel bir hediye; Fidgety Happiness Arrangement. Üstelik bu aranjmanda hediyeniz bir değil, iki değil tam olarak üç adet! Özel tasarlanmış kutusunda renk renk çiçekler aşkınızın ilanı olurken, sevdiğinizin yüzünde güller açtıracak. Özel günlerde veya içimden geldi hediyesi olarak gönderebileceğiniz bu özel hediyeyi çok daha anlamlı hale getirmek için birkaç kelimelik not ekleyebilir, aşkınızı çok ama çok mutlu edebilirsiniz.

 Not: Aranjman içerisinde yer alan bazı çiçekler, mevsimsel şartları sebebiyle çiçek açmamış halde, kapalı olarak gönderilebilir. Kapalı olan çiçekler 1-2 gün içerisinde, oda sıcaklığında açmaktadır.

Ürün Kodu: vb232