Filtrele
Temizle

Filtrele

Geçmiş Olsun Çiçek

Sevdiklerinizin rahatsızlıkları için bir şey yapamıyor ve her an yanında bulunamıyor olabilirsiniz. Böyle anlarda bir buket çiçeğin ne kadar etkili olduğunu biliyor musunuz? Yüksek moralin tedavi sürecini olumlu yönden etkilediğini biliyoruz. Çiçekler sayesinde sevdiklerinizin tedavi sürecine olumlu katkılarda bulunabilir, onlar için mutlu bir an yaratabilirsiniz…

Zarif çiçekleri ile sevdiklerinize neşe dağıtmak için hazırlanan geçmiş olsun aranjmanları, Viabonte’de sizler için bir araya getiriliyor. Her biri uzman ellerden çıkan, zarafet, sevgi ve tutku ile tasarlanan, dekoratif ve şık sunumlar ile sunulan aranjmanları; kalite ve güzellikleri ile sevdiklerinizin moral seviyelerini yükseltecek ve kendilerini çok daha iyi hissetmelerine destek olacaktır.

Çiçekler, moral yükselten ve canlılık veren sürprizler olmaları sebebi ile mutlu günlerde olduğu kadar desteğe ihtiyaç olunan günlerde de tercih edilir. Hastalık zamanlarında yaşanılan zorluklar yalnızca bedensel değildir. Duygusal olarak da sağlıklı günlerden daha narin bir yapıya sahip olunur. Kişiler yalnız olmadıklarını, sevildiklerini bilmek ve hatırlandığını hissetmek isterler. Hasta yakınları olarak sevdiklerinize geçmiş olsun dileklerinizi iletmek ve onları ne kadar önemsediğinizi ifade etmek istediğiniz zamanlarda çiçekler ile duygularınızı yansıtabilir, onların bu süreci en az hasarla atlatabilmeleri için destek olabilirsiniz.

Canlı yapısı sayesinde değer verdiğiniz kişilere de canlılık ve neşe katan çiçek tasarımları, geçmiş olsun dileklerinizi dile getirmede yardımcınız olabilecek en etkili yardımcılardır. Viabonte’nin mis kokulu çiçekler ve benzersiz tasarımlarla hazırlanan aranjmanları ile sevdiklerinizin moral seviyelerini yükseltebilirsiniz. Çiçekler öyle büyülü, öyle özel canlılardır ki her durumda pozitif enerjileri ile mutlu edebilirler. Rahatsızlığı sebebi ile aranızda bulunamayan arkadaşlarınıza, çocukken hasta olduğunuzda gözüne uyku girmeyen babanıza, kendi hastayken bile ilk önce sizi düşünen annenize; kısacası mutlu ederek zor zamanları bir an önce atlatmasını istediğiniz, değer verdiğiniz herkese geçmiş olsun çiçeği gönderebilir, içinde bulunduğu ortama pozitif enerji katacak özel tasarım çiçek aranjmanlarını Viabonte’nin rüya gibi aranjmanları içerisinden seçebilirsiniz.

Biricik sevgiliniz veya eşiniz için tercih edebileceğiniz rengarenk çiçekler ile dolu bir buket tercih ederek ona moral verebilir, duyguları ifade etmenin en güzel olan çiçeklerle üzüntünüzü dile getirebilirsiniz. Arkadaşlık iyi günlerde olduğu kadar kötü günlerde de bir arada olmayı gerektirir. Arkadaşlarınıza geçmiş olsun çiçekleri göndererek varlığınızı hissettirebilir, bedenen yanlarında olamadığınız anlarda bile çiçeklerinizle eşlik edebilirsiniz.

Viabonte’nin sevdiklerinizi mutlu etmek ve bir anca iyileşmelerini dilemek için tercih edebileceğiniz aranjmanları; özel kutular, taşıma platformları, vazolar veya saksılar içerisinde hazırlanıyor. Bu özel tasarım çiçek aranjmanları ile sevdiklerinize günlerini güzelleştirecek, baktıkça moral bulabilecekleri sürprizler sunabilir, mutluluklarında rol oynayabilirsiniz.