Green Miracle

Green Miracle

SÜRPRİZİNİZİ NE ZAMAN GÖNDERELİM?

Takvim

  • ÜCRETSİZ TESLİMAT
  • HER GÜN AYNI GÜN TESLİMAT
  • HER GÜN AYNI GÜN TESLİMAT
  • GÜVENLİ ÖDEME
459 ,00 TL (KDV Dahil)
ÖDEME SEÇENEKLERİ
Viabonte.com ödeme bilgilerinizi güvende tutar, ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.
Ürün Detayları
388 ,98 TL +KDV
Howartio Big Band : 1 Adet

Ürün İsmi: Green Miracle
Ürün İçeriği: Cleistocactüs Strausii 2 adet, Euphorbia Pseudoglobosa 2 adet, Howartio Big Band 5.5 cm 1 adet, Kedili Dikdörtgen Saksı 

Hem görüntüleri hem sundukları doğal yapı hem de bakımlarının oldukça kolay olması kaktüs bitkilerinin yaşam alanlarında oldukça fazla tercih edilmesini sağlıyor. Suya dayanıklı yapılarıyla âdete mucize bir şekilde yetişen ve büyüyen bu özel bitkiler Viabonte tarafından özel olarak tasarlanan saksılarında sizler için sunuluyor. Green Miracle; yaşam alanlarına doğal bir güzellik katması, bulunduğu ortamda tüm radyasyonu en azına indirmesi ve oldukça kolay bakımı sayesinde kendiniz ya da sevdikleriniz için harika bir hediye olacak.

Bitkilerin Bakımı: Cleistocactüs Strausii ve Euphorbia Pseudoglobosa bakımı oldukça kolaydır. Sulama toprak suyunu tam çekmeden yapılmaz. Howartia ise yarı gölgeli veya direkt güneş almayan ama güçlü aydınlık olabilen yerleri sever. İlkbahardan sonbahar ortasına kadar toprağının üst yüzeyi kurudukça bol su ile sulamalı,  soğuk zamanlarda toprak kurudukça az miktar su ile sulanmalıdır. 

Ürün Kodu: vb204