Filtrele
Temizle

Filtrele

Gül

Sevdiklerinize göz alıcı ve özel hissettiren çiçekler göndermek istediğinizde ilk tercihlerinizden biri olan, tutkulu sevginin nihai sembolü olarak hüküm süren güller, en taze ve alımlı halleri ile hafızalara kazınacak sürprizler hazırlamanız için tasarlanıyor. Viabonte’nin benzersiz tasarımları sizlere dekoratif çanta, vazo veya kutular içerisinde hazırlanarak şık ve zarif seçenekleri ile alışılmışın dışında gül aranjmanları sunuyor. Bu aranjmanlar arasında astrantia, hiperikum ve okaliptusların eşlik ettiği özel tasarım buketler, lisyantus, şakayık, lale ve krizantemlerin güzelliklerini desteklediği buketler gibi birçok alternatif yer alıyor.

Viabonte’nin her biri özenle seçilen çiçeklerle tasarlanan büyüleyici gül aranjmanlarını, sembolik anlamlar taşıyan tüm günlerde gönderebilir, size özel olan tüm anlarda imrenilen buketler ile sevdiklerinizin gönüllerinde taht kurabilirsiniz.

Viabonte’nin gösterişli gül aranjmanları içerisinde rengarenk güller ve destekleyici çiçekler ile hazırlamış buketlerin yanında birçok farklı tasarım da bulunuyor. Yeni doğan teması ile hazırlanmış güller ile hayata gözlerini yeni açan, ailenin en minik üyesine mis kokusu ile günaydın diyen aranjmanlar bunlardan yalnızca biri. Özel tasarım kutular içerisinde rengarenk güller ile hazırlanan bu tasarımların en sevilenlerinden biri olan mektup zarfı şekli verilmiş büyük boy çiçek kutuları, görülmemiş çiçek tasarımları yaratma konusunda iddialı olan Viabonte’nin sevilen bir başka dizaynı.

Her Ana Yakışan Gül Buketleri

Viabonte’nin görkemli gül tasarımları yalnızca eşiniz ve sevgiliniz için değil arkadaşlarınız, aile üyeleriniz ve iş ilişkisi yürüttüğünüz kişiler için de tercih edebileceğiniz birçok seçenekten oluşuyor. Siz de bu benzersiz koleksiyon içerisinden mutlu etmek istediğiniz tüm sevdikleriniz için farklı temalar ve renkler ile tasarlanmış bir gül aranjmanını seçebilirsiniz.

Pembe güllerin yoğun olduğu bir aranjman ile en masum sevginizi dile getirebilir, kırmızı güllerin varlığı ile romantizm kattığı aranjmanlar ile aşkınızı ilan edebilirsiniz. Geçmiş olsun dileklerinizi dile getiren beyaz gülleri sipariş ederek sevdiklerinizin mutlu anlarında olduğu kadar zor zamanlarında da yanlarında olduğunuzu hissettirebilirsiniz. Unutulmaz doğum günü sürprizleriniz için tercih edebileceğiniz gül aranjmanlarını Viabonte’den sipariş edebilir, kırdığınız kalpleri kayıtsız kalınamayacak tasarımlarla hazırlanan gül buketleri ile onarabilirsiniz. Kelimelerin yetersiz kaldığı her anda ve yüzlerini gülümsetmek istediğiniz tüm sevdiklerinizin bütün anlamlı günlerinde, özel tasarım gül aranjmanları ile sürprizler yaparak güne anlam katabilirsiniz.