Happiness Beyond Dreams

Happiness Beyond Dreams

SÜRPRİZİNİZİ NE ZAMAN GÖNDERELİM?

Takvim

  • ÜCRETSİZ TESLİMAT
  • HER GÜN AYNI GÜN TESLİMAT
  • HER GÜN AYNI GÜN TESLİMAT
  • GÜVENLİ ÖDEME
359 ,00 TL (KDV Dahil)
ÖDEME SEÇENEKLERİ
Viabonte.com ödeme bilgilerinizi güvende tutar, ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.
Ürün Detayları
304 ,24 TL +KDV
Protea-Pembe Pink Ice & Carnaval : 3 Adet Chrys.Baltica Beyaz-Saçaklı : 20 Adet Rosa G Tacazzi Gül Pembe : 6 Adet Cymbidium Yeşil : 5 Adet

Happiness Beyond Dreams
Ürün İçeriği: Protea Pembe 3 adet, Beyaz Saçaklı Krizantem 4 adet, Koyu Pembe gül 6 adet, Çizgi Okaliptüs 4 adet, Yeşil Simbidyum 5 adet 

Hayaller hayatın ayrılmaz bir parçasıdır. Peşinde koşulan, hep olması için düşler kurulan ve insanı düşüncesiyle bile mutlu eden hayaller… Tüm bu hayallerinizi gerçek kılan o kişiyle tanıştığınızda başlar asıl hayat yolculuğunuz. Kalbinizi ısıtan, gülüşüyle her anı özel kılan ve her zaman sizinle olan o özel kişiye özel olduğunu hissettirecek bir hediye vermek isterseniz Happiness Beyond Dreams sizler için sunuluyor. Bu özel bukette sevdiğinize olan hayranlığınızı simgeleyen pembe güller, saf ve masum sevginizin simgesi krizantemler, pembe protelar ve çok daha fazlası bir arada. Özel günlerde ya da içinizden sevdiğinize sürpriz yapmak geçtiğinde Viabonte tarafından özel olarak hazırlanan bu buketi sevdiğinize gönderebilir, onu oldukça özel ve mutlu hissettirebilirsiniz.

Not: Bukette yer alan bazı çiçekler, mevsimsel şartları sebebiyle çiçek açmamış halde, kapalı olarak gönderilebilir. Kapalı olan çiçekler 1-2 gün içerisinde, oda sıcaklığında açmaktadır.

Ürün Kodu: vb193