Immortal Love Bouquet

Immortal Love Bouquet

SÜRPRİZİNİZİ NE ZAMAN GÖNDERELİM?

Takvim

  • ÜCRETSİZ TESLİMAT
  • HER GÜN AYNI GÜN TESLİMAT
  • HER GÜN AYNI GÜN TESLİMAT
  • GÜVENLİ ÖDEME
439 ,00 TL (KDV Dahil)
ÖDEME SEÇENEKLERİ
Viabonte.com ödeme bilgilerinizi güvende tutar, ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.
Ürün Detayları
372 ,03 TL +KDV
Limonium : 10 Adet Chame Wax-Beyaz : 5 Adet Astrantia Billion Star Beyaz : 20 Adet

Immortal Love Bouquet
Ürün İçeriği: Beyaz Veronica 10 adet, Limonyum 10 adet, Beyaz Wax 2 adet, Beyaz Astrantia 5 adet 

Kalbinizde öyle büyük, öyle derin ve öylesine sıcak sevgisiyle var olan sevdiğinize olan aşkınızı bazen anlatmak için kelimeler kifayetsiz kalır. Bu anlarda işte kelimelerden daha güçlü olan çiçekler imdadınıza yetişir. Immortal Love Bouquet sonsuza kadar seveceğiniz, ölümsüz aşkınızı simgeleyen bir hediye olarak sevdiğinize sunmanız için Viabonte tarafından özenle hazırlandı. Bukette yer alan limonyum ölümsüz çiçek olarak da bilinmekte ve sevginizin ölümsüzlüğü simgelemekteyken yanında yer alan her çiçek bu olguyu daha iler götürmek adına özenle seçilmiştir. Özel günlerde ya da içinizden sevginizin sonsuzluğunu bir jest yaparak sevdiğinize göstermek geçtiğinde bu özel buket muhteşem bir seçim olacaktır. 

Not: Bukette yer alan bazı çiçekler, mevsimsel şartları sebebiyle çiçek açmamış halde, kapalı olarak gönderilebilir. Kapalı olan çiçekler 1-2 gün içerisinde, oda sıcaklığında açmaktadır.

Ürün Kodu: vb192