In Pursuit of a Dream

In Pursuit of a Dream

SÜRPRİZİNİZİ NE ZAMAN GÖNDERELİM?

Takvim

  • ÜCRETSİZ TESLİMAT
  • HER GÜN AYNI GÜN TESLİMAT
  • HER GÜN AYNI GÜN TESLİMAT
  • GÜVENLİ ÖDEME
418 ,99 TL (KDV Dahil)
ÖDEME SEÇENEKLERİ
Viabonte.com ödeme bilgilerinizi güvende tutar, ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.
Ürün Detayları
355 ,08 TL +KDV
Echinopsis Subdenudata : 2 Adet Notocactus Leninghausii : 1 Adet Howartio Big Band : 1 Adet

Ürün İsmi: In Pursuit of a Dream
Ürün İçeriği: Mammillaria spinosissima 2 adet, Echinopsis Subdenudata 5.5 cm 2 adet, Notocactus Leninghausii 5.5 cm 1 adet,  Howartio Big Band 5.5 cm 1 adet, Kedili Dikdörtgen Saksı 

Doğallık yaşam alanlarının olmazsa olmazları arasında yer alır ve bu doğallığı sağlamanın en güzel yolu dekorasyonda bitkilere öncelik vermekten geçer. Bakımı oldukça kolay olan kaktüs türleri Mammillaria spinosissima, Echinopsis Subdenudata ve Notocactus Leninghausii bitkilerine eşlik eden Howartio Big Band Viabonte tarafından özel tasarlanmış saksısında In Pursuit of a Dream aranjmanında buluştu. Sevdiklerinizin yaşam alanlarını güzelleştirmek ya da kendi yaşam alanlarınıza farklılık katarak doğal bir hava oluşturmak için bu güzel bitkileri sipariş edebilirsiniz. 

Bitkilerin Bakımı: Kaktüs bitkilerinin bakımı oldukça kolaydır. Sulama toprak suyunu tam çekmeden yapılmaz. Howartia ise yarı gölgeli veya direkt güneş almayan ama güçlü aydınlık olabilen yerleri sever. İlkbahardan sonbahar ortasına kadar toprağının üst yüzeyi kurudukça bol su ile sulamalı,  soğuk zamanlarda toprak kurudukça az miktar su ile sulanmalıdır. 

Ürün Kodu: vb203