Kutuda Çiçek

Romantik bir yıldönümü, en yakınlarınızdan birinin doğum günü veya sadece sevdiklerinizin günlerine neşe dağıtmak istediğiniz bir an... Hepsinin ortak noktası ise güne bolca anlam ve duygu katan çiçekler. Duyguların ifade edilmesi söz konusu olduğunda en etkili yöntem, kelimelerden çok daha derin anlamları bünyesinde taşıyabilen çiçekleri tercih etmektir. Sevgi, özlem ve tebrik dolu tüm mesajları iletmeniz için yanınızda olan taze çiçekler, Viabonte’nin harikalar diyarında sizler için özenle tasarlandı.

Değer verdiğiniz kişilere geleneksel çiçek tasarımlarından daha farklı bir aranjman göndermek ve sürprizinizi bir adım daha ileri taşımak istiyorsanız, Viabonte’nin kaliteli, taze ve benzersiz çiçeklerle hazırladığı kutuda çiçek aranjmanları tercih edebilirsiniz.

Doğanın En Güzel Renkleri Tasarım Kutular İçerisinde Bir Araya Geliyor.

Viabonte, konik, kraft ve zarf alternatifleri ile çekici kutularda düzenlenen, premium kalitede ve rengarenk birçok çiçek içerisinden renk ve tarz olarak birbirine en uyumlu olanları bir araya getirerek benzersiz çiçek aranjmanları tasarlıyor. Sarı, pembe, yeşil, kırmızı ve doğanın en güzel tonları bu nefes kesici çiçek tasarımlarda bir araya geliyor.

Viabonte’nin alışılmışın dışında, modern ve çok etkileyici kutuda çiçek aranjmanlarında; güneşin enerjisini hissettiren sarı laleler, en parlak halleri ile antoryumlar, tüm doğallığı ile sevdiklerinizi kucaklayacak ortancalar, romantik güller ve çok daha fazlası, tabiatın huzurunu yansıtan çeşitli yeşillikler ile bir araya gelerek göz alıcı ve benzersiz dokulara sahip tasarımlar ile her güne bir festival coşkusu sığdırıyor.

Enerji veren görünümleri, mis kokuları ve canlılıkları ile mutlu etmek istediğiniz kişilerin tüm duyularına aynı anda hitap eden kutuda çiçek aranjmanları sayesinde dört mevsim yaz ferahlığını sevdiklerinize sunabilirsiniz. Viabonte’nin huzur veren kutuda çiçek tasarımları ile ilham veren sürprizler planlayabilir, sen sevdikleriniz için güne neşe ile başlayacak jestlerde bulunabilirsiniz.