More Color For My Love

More Color For My Love

SÜRPRİZİNİZİ NE ZAMAN GÖNDERELİM?

Takvim

  • ÜCRETSİZ TESLİMAT
  • HER GÜN AYNI GÜN TESLİMAT
  • HER GÜN AYNI GÜN TESLİMAT
  • GÜVENLİ ÖDEME
499 ,00 TL (KDV Dahil)
ÖDEME SEÇENEKLERİ
Viabonte.com ödeme bilgilerinizi güvende tutar, ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.
Ürün Detayları
422 ,88 TL +KDV
Tulipa du Orange Turuncu Lale : 8 Adet Tulipa en Purple Prince Mor Lale : 6 Adet Veronica Mor : 3 Adet Veronica Pembe : 2 Adet Chrys.Baltica Pink-Saçaklı : 5 Adet
Ürün İsmi:  More Color For My Love

 Tutkulu insanlar için etkileyici bir seçim: More Color For My Love! Yoğun ve belirgin tonlara sahip çiçekleri mükemmel bir tasarım ile birleştirdiğimiz More Color For My Love, özel tasarım saksısı ile bulunduğu ortamın havasını değiştiren bir çiçek aranjmanıdır. Tüm sevginizi, aşkınızı ve en derin hislerinizi ifade etmenize yardımcı olacak bu çiçek aranjmanı ile sevdiklerinizi şaşırtabilir, onları büyüleyebilirsiniz. Hediyenizi çok daha anlamlı ve unutulmaz bir hale getirmek için siparişinize özel birkaç kelimelik not oluşturmayı da unutmayın!

Not:  More Color For My Love çiçek aranjmanı içerisinde yer alan bazı çiçekler, mevsimsel şartları sebebiyle çiçek açmamış halde, kapalı olarak gönderilebilir. Kapalı olan çiçekler 1-2 gün içerisinde, oda sıcaklığında açmaktadır. Ürün görselindeki viabonte yazılı kart stok durumuna göre gönderilmeyebilir.

Ürün Kodu: vb218