Nature's Smile

Nature's Smile

SÜRPRİZİNİZİ NE ZAMAN GÖNDERELİM?

Takvim

  • ÜCRETSİZ TESLİMAT
  • HER GÜN AYNI GÜN TESLİMAT
  • HER GÜN AYNI GÜN TESLİMAT
  • GÜVENLİ ÖDEME
499 ,00 TL (KDV Dahil)
ÖDEME SEÇENEKLERİ
Viabonte.com ödeme bilgilerinizi güvende tutar, ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.
Ürün Detayları
422 ,88 TL +KDV
Pilea Peperorniodes : 2 Adet Howartio Big Band : 1 Adet

Ürün İsmi: Nature's Smile 
Ürün İçeriği: Pilea Peperorniodes 10.5 cm 2 adet, Cleistocactüs strausii 2 adet, howartio big band 5.5 cm 1 adet, Kedili Dikdörtgen Saksı

Yaşam alanlarınıza farklı bir hava katmaya ve oldukça hoş bir görüntü yaratmaya ne dersiniz? Pilea peperomioides ya da Çin Para Ağacı olarak bilinen ve Anavatanı Güney Çin olan özel bitki ile yılan derisi çiçeği olan howartio bitkisi Nature's Smile ile bir arada sunuluyor. Sevdiklerinizin yaşam alanlarında sizden bir parça olmasını isterseniz ya da kendi yaşam alanlarınızda gördüğünüzde bir yüzünüzde gülümseme oluşturacak bir değişiklik yapmayı düşünüyorsanız bu güzel bitkiler ve özel tasarımlı saksısı muhteşem bir seçim olacaktır. 

 Bitkilerin Bakımı:  Pilea peperomioides ya da Çin Para Ağacı parlak ancak direkt olmayan güneş ışığı sever. Sıcak aylarda toprak kuruyana kadar bekleyip sulanmalıdır. Howartia ise yarı gölgeli veya direkt güneş almayan ama güçlü aydınlık olabilen yerleri sever. İlkbahardan sonbahar ortasına kadar toprağının üst yüzeyi kurudukça bol su ile sulamalı,  soğuk zamanlarda toprak kurudukça az miktar su ile sulanmalıdır. 

Ürün Kodu: vb209