Never Ending Love

Never Ending Love

SÜRPRİZİNİZİ NE ZAMAN GÖNDERELİM?

Takvim

  • ÜCRETSİZ TESLİMAT
  • HER GÜN AYNI GÜN TESLİMAT
  • HER GÜN AYNI GÜN TESLİMAT
  • GÜVENLİ ÖDEME
459 ,00 TL (KDV Dahil)
ÖDEME SEÇENEKLERİ
Viabonte.com ödeme bilgilerinizi güvende tutar, ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.
Ürün Detayları
388 ,98 TL +KDV
Brunia Gri : 3 Adet Veronica Mor : 9 Adet Hiperikum-Pembe : 9 Adet Rosa Tr Silver Shadow Lila Çardak Gül : 25 Adet Chame Wax-Pembe : 2 Adet

Never Ending Love 
Ürün içeriği: 3 Dal Brunia, 9 Dal Mor Veronica, P Adet Pembe Hiperikum, 25 Dal Lila Çardak Gül, 4 Adet Çizgi Okaliptus, 2 Dal Pembe Wax 

Bu muhteşem çiçekler ile oluşturduğumuz Never Ending Love çiçek buketi ile ona romantik bir mesaj gönderin! İster belirli bir tarihi kutlamak ister rutinden uzaklaşmak için isterseniz de en derin duygularınızı paylaşmak için olsun; bir buket çiçek ile en güzel şekilde kendinizi ifade edebilirsiniz. Özel bir anı beklemeden, herhangi bir fırsatta o özel kişiyi şaşırtmak iyidir!

Not: Never Ending Love buketi içerisinde yer alan bazı çiçekler, mevsimsel şartları sebebiyle çiçek açmamış halde, kapalı olarak gönderilebilir. Kapalı olan çiçekler 1-2 gün içerisinde, oda sıcaklığında açmaktadır. 

Ürün Kodu: vb187