Filtrele
Temizle

Filtrele

Orkide

Tropikal bitkilerin en değerlilerinden biri olan orkideler, geçmişten günümüze ihtişamı, hem temsil ederek hem de sergileyerek herkesin gözdesi olmayı başarmıştır. Her rengi ile ayrı hikayeler yaratan orkideler, yüzyıllar boyu tüm insanlığı kendine hayran bırakmaya devam ediyor…

Görkemli tasarımları ile ön plana çıkan Viabonte, en nadide orkide aranjmanlarını sizler için tasarladı. Doğanın eşsiz renklerini sergileyen orkide aranjmanları, güçlü duruşları ve etkili görünüşleri ile sevdikleriniz için dile getirmeyi arzu ettiğiniz her hissinize tercüman oluyor. Doğa ananın bizlere sunduğu en zarif çiçek olmasının yanında aynı zamanda adalet, zerafet ve kalitenin birleştiği bu değerli çiçekler, hem göze hem de gönle hitap ederek en sevdikleriniz için tercih edebileceğiniz çiçeklerin başında geliyor.

Viabonte’nin duygularınızı yansıtabilmeniz için tasarladığı orkide aranjmanları içerisinde yer alan tüm buketler özel üretim olup en kıymetliniz için özel olarak düşünülmüştür. Bu kıymetli çiçekler sayesinde günün en mutlu eden sürprizinin mimarı olarak sevdiklerinize bahar enerjisini yansıtabilir, seçtiğiniz orkide tasarımları ile en içten dileklerinizi, benzersiz bir şekilde ifade edebilirsiniz.

En değerli çiçekler içerisine adını altın harflerle yazdıran egzotik orkideler ile hazırlanan Viabonte aranjmanları, yüzler silinmeyecek gülümsemeler oluştururken onları armağan ettiğiniz kişilere göre farklı anlamları taşırlar. Sevgiliniz veya eşiniz için seçmiş olduğunuz orkide aranjmanları ile ona olan aşkınızın ne kadar tutku dolu olduğunu ifade ederken romantik sürprizlerinize anlam katan orkideler ile en kıymetlinize tüm kalbinizini sunabilirsiniz. Özel tasarım çantaları içerisinde kaliteli çiçekler ile ahenkle tamamlanan orkideler ile ailenize olan sevginizi ve minnetinizi yansıtabilirsiniz.