Papatya

Doğallığın, içtenliğin ve samimiyetin göstergesi papatyalar ile sevdiklerinize mis kokulu sürprizler yapmaya ne dersiniz? Pozitif görünümleri ile enerjik bir hava yaratan ve hislere doğanın en saf hali ile tercüman olan papatyalar, bahar neşesini hediye etmek istediğiniz kişiler için Viabonte’de çok özel tasarımlar ile bir araya getirildi. Bu eşsiz tasarımlar içerisinde dekoratif vazolar ve kutular ile alışılmışın dışında sunulan renkli papatyalar bulunuyor.

Rengarenk papatyaların, güzelliklerini destekleyen çiçekler ve yeşillikler ile bir araya getirilmesi ile tamamlanan eşsiz buketler sayesinde tüm hislerinizi yansıtabilen çiçekleri tercih edebilirsiniz.

Papatyaların bu denli hislere hitap edebilmesinin tek sebebi yalnızca doğal bir güzelliğe sahip olmaları değil. İngilizce ‘daisy’ olan adını "day’s eye" yani gündüz gözü kelimelerinden alan papatyalar, yeni bir günün başlangıcını temsil ederler. Güneşin batması ile birlikte narin yaprakları ile içe kapanan ve tabir yerindeyse uykuya dalan papatyalar, güneşin doğup günün başlaması ile birlikte uyanarak yeni güne gözlerini açarlar. Tıpkı bizler gibi günü yaşayan papatyaların en doğal çiçekler olmaları belki de bu sebeptendir.

İlk aşkın tatlı sancılarını yaşarken akıl danışarak seviyor mu yoksa sevmiyor mu diye sorular sorulan papatyalar; saflığı, sabrı ve sadeliği sembolize ederek yüzyıllardır yüzlerde gülümsemelere sebep olan sürprizlerin baş kahramanları olmaya devam ediyor. Usta ellerden çıkan en özel papatya aranjmanları, Viabonte’de sizleri bekliyor. Viabonte’nin papatya tasarımları içerisinde tüm sevdiklerinize sunmaktan mutluluk duyacağınız seçenekler bulunuyor. Renkli papatyaların samimiyeti ile teşekkürlerinizi sunmak istediğinizde arkadaşlarınız için tercih edebileceğiniz tasarımların yanı sıra kalbinizin en özel köşesini açtığınız ve onu tüm doğallığı ile sevdiğinizi ilan etmek istediğiniz sevgiliniz için de gönderimini sağlayabileceğiniz romantik papatya tasarımları, Viabonte’nin kaliteli çiçek tasarımları içerisinde yer alıyor.

Gülümsemesinde payınızın olmasını dilediğiniz tüm sevdiklerinizin özel günlerini tebrik etmek ya da her günü onlar için özel kılmak istediğinizde Viabonte’nin benzersiz papatya aranjmanlarını tercih edebilir, baharın tazeliğini ve gün doğumunun canlılık hissiyatını onlarla paylaşabilirsiniz.