Prestige

Prestige

SÜRPRİZİNİZİ NE ZAMAN GÖNDERELİM?

Takvim

  • ÜCRETSİZ TESLİMAT
  • HER GÜN AYNI GÜN TESLİMAT
  • HER GÜN AYNI GÜN TESLİMAT
  • GÜVENLİ ÖDEME
249 ,00 TL (KDV Dahil)
ÖDEME SEÇENEKLERİ
Viabonte.com ödeme bilgilerinizi güvende tutar, ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.
Ürün Detayları
211 ,02 TL +KDV
Hydrangea Beyaz Ortanca : 2 Adet Lila Gül : 3 Adet Rosa Tr Silver Shadow Lila Çardak Gül : 6 Adet Chrys Gr Momoko Top Pembe : 3 Adet

Ürün İsmi:  Prestige

 Biricik sevdiklerinizi mutlu etmek için aşkınızın masumiyetini yansıtan, sevginizin bir sembolü olan Prestige çiçek aranjmanını gönderebilirsiniz! Çizgili, pipetli karton bardak içerisinde her bir dalı özenle hazırlanmış renkli çiçeklerden oluşan Prestige, onun gününü daha da güzelleştiren biri hediye olacaktır. Sevdiklerinizi mutlu etmek için özel günleri beklemenize yok; sadece onu şaşırtmak ya da mutlu etmek için sevgi dolu bir mesaj ile birlikte bu çiçek aranjmanını ona gönderebilirsiniz!

Not:  Prestige çiçek aranjmanı içerisinde yer alan bazı çiçekler, mevsimsel şartları sebebiyle çiçek açmamış halde, kapalı olarak gönderilebilir. Kapalı olan çiçekler 1-2 gün içerisinde, oda sıcaklığında açmaktadır. Ürün görselindeki viabonte yazılı kart stok durumuna göre gönderilmeyebilir.

Kutu Ölçüleri:  Çap: 13 cm, Yükseklik :24 cm

Ürün Kodu: vb212