Pretty Pastels

Pretty Pastels

SÜRPRİZİNİZİ NE ZAMAN GÖNDERELİM?

Takvim

  • ÜCRETSİZ TESLİMAT
  • HER GÜN AYNI GÜN TESLİMAT
  • HER GÜN AYNI GÜN TESLİMAT
  • GÜVENLİ ÖDEME
159 ,00 TL (KDV Dahil)
ÖDEME SEÇENEKLERİ
Viabonte.com ödeme bilgilerinizi güvende tutar, ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.
Ürün Detayları
134 ,75 TL +KDV
Mini Gerbera-Pembe : 1 Adet Mini Gerbera - Turuncu : 2 Adet Mini Gerbera-Beyaz : 1 Adet Mini Gerbera-Fuşya : 1 Adet Mini Gerbera-Sarı : 1 Adet Limonium : 1 Adet

 Pretty Pastels 
 Ürün içeriği: 1 Adet Pembe Mini Gerbera, 2 Adet Turuncu Mini Gerbera, 1 Adet Beyaz Mini Gerbera, 1 Adet Fuşya Mini Gerbera, 1 Adet Sarı Mini Gerbera, 1 Adet Limonyum, 0.5 Adet Çizgi Okaliptüs

Şık bir zarf içerisinde birbirinden güzel ve renkli gerberalar ile oluşturduğumuz Pretty Pastels çiçek buketi, sevdikleriniz için etkileyici bir hediye seçeneğidir. Ustalıkla ve özenle bir araya getirilen bu çiçekler sayesinde sevdiklerinize onları ne kadar çok sevdiğinizi hissettirebilir, sıradan bir günü bile şaşırtıcı sürpriz ile unutulmaz bir hale getirebilirsiniz.

Not: Pretty Pastels buketinde yer alan bazı çiçekler, mevsimsel şartları sebebiyle çiçek açmamış halde, kapalı olarak gönderilebilir. Kapalı olan çiçekler 1-2 gün içerisinde, oda sıcaklığında açmaktadır. 

Ürün Kodu: vb181