Romantic Flowers

Romantic Flowers

SÜRPRİZİNİZİ NE ZAMAN GÖNDERELİM?

Takvim

  • ÜCRETSİZ TESLİMAT
  • HER GÜN AYNI GÜN TESLİMAT
  • HER GÜN AYNI GÜN TESLİMAT
  • GÜVENLİ ÖDEME
308 ,99 TL (KDV Dahil)
ÖDEME SEÇENEKLERİ
Viabonte.com ödeme bilgilerinizi güvende tutar, ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.
Ürün Detayları
261 ,86 TL +KDV
Alstromeria-Bordo : 6 Adet Dianthus st Caramel Somon Karanfil : 6 Adet Rosa G Mag Avalanche Somon Gül : 8 Adet Chame Wax-Pembe : 3 Adet

Ürün İsmi:  Romantic Flowers

 Kraft taşıma çantası içerisinde her bir dalı özen ile seçilmiş göz alıcı çiçekler ile oluşturduğumuz Romantic Flowers, sade ve zarif bir hediye seçeneğidir. Etrafa yaydığı büyüleyici enerji ile bulunduğu ortamı değiştirip dönüştüren bu aranjmanı en sevdikleriniz için tercih edebilirsiniz. Sevdiğiniz birinin doğum gününü kutlamak veya romantik düşüncelerinizi büyüleyici bir buket ile kalbinizdeki özel birine göndermek isterseniz Romantic Flowers ile ona mükemmel bir sürpriz yapabilirsiniz!

Not:  Romantic Flowers çiçek aranjmanı içerisinde yer alan bazı çiçekler, mevsimsel şartları sebebiyle çiçek açmamış halde, kapalı olarak gönderilebilir. Kapalı olan çiçekler 1-2 gün içerisinde, oda sıcaklığında açmaktadır. Ürün görselindeki viabonte yazılı kart stok durumuna göre gönderilmeyebilir.

Kutu Ölçüleri:  Çap: 17.5 cm, Yükseklik: 22 cm

 

Ürün Kodu: vb220