Filtrele
Temizle

Filtrele

Sevgiliye Çiçek

Aşk, yıllar geçtikçe güzelleşen, özenle ve sevgi ile büyütülen bir çiçek gibidir. Bu sebeptendir ki kendimizi bildik bileli aşkı çiçeklerle ilan ederiz. Destansı hikayelerden siyah beyaz filmlere, büyüklerimizden dinlediğimiz aşk masallarından günümüze aşka dair ne varsa çiçekler her zaman kendilerini başrolde bulur.

Aşk da çiçekler gibi bazen gizlice bazen de göz göre göre büyür. Yıllarca var olur, güzelliğini koruyup üzerine anılar eklenerek daha da güzelleşir. Aşkınızı ilan etmenin ve sevdiklerinizin yüzlerini gülümsetirken kalplerinde heyecan yaratmanın en etkileyici yollarını Viabonte ile keşfedebilir, aradığınız mükemmel çiçek buketini sevgilinize göndermek için Viabonte’nin Sevgiliye Çiçekler koleksiyonunu inceleyebilirsiniz.

Viabonte’nin benzersiz çiçek aranjmanları içerisinde kalplere dokunan çiçek buketleri, farklı taşıma çantaları veya kutular içerisinde hazırlanan çiçek aranjmanları ve çiçeklere uyumlu hediyelikler ile tamamlanan çiçekli hediye setleri yer alıyor. Her biri üzerinde düşünülmüş, dikkatle hazırlanmış çiçek tasarımlarından dilediğinizi sevgiliniz için seçebilir, göz kamaştıran çiçek aranjmanları ile ona olan aşkınızı oldukça etkileyici bir şekilde ifade edebilirsiniz.

Benzersiz, Özenli ve Unutulmaz Bir Çiçek Deneyimi İçin…

Viabonte’nin yetenekli zanaatkarlarının sihirli ellerinden çıkan özenli çiçek aranjmanları içerisinde birçok farklı türde çiçek yer alıyor. Bu çiçekler içerisinden birbirlerini renk ve tür olarak eksiksiz bir şekilde tamamlayan tasarımlar meydana getirilerek, her zaman memnun eden kaliteli ve gösterişli çiçek aranjmanları yaratılıyor. İlk bakışta güzelliği ile dikkat çeken ve hafızalara kazınan aranjmanlar içerisinde lisyantus, orkide ve krizantem gibi rengarenk taze çiçeklerle zarf çiçek kutuları, özel taşıma çantaları içerisinde lale, çardak gül ve gerberaların oluşturduğu enerjik butik aranjmanlar ile kimi gün batımı renklerini taşıyan kimi de güneşin enerjisini yansıtan çeşitli buketler yer alıyor.

Viabonte’nin sevgiliye özel çiçek aranjmanları ile sevdiğinize tüm özel günlerde ve onun sizin için ne kadar kıymetli olduğunu dile getirmek istediğiniz anlarda taptaze sürprizler hazırlayabilir, mutluluğa açılan kapıda mis kokulu çiçekler ile en özel hislerinizi dile getirebilirsiniz.