Show Your Love Bouquet

Show Your Love Bouquet

SÜRPRİZİNİZİ NE ZAMAN GÖNDERELİM?

Takvim

  • ÜCRETSİZ TESLİMAT
  • HER GÜN AYNI GÜN TESLİMAT
  • HER GÜN AYNI GÜN TESLİMAT
  • GÜVENLİ ÖDEME
219 ,00 TL (KDV Dahil)
ÖDEME SEÇENEKLERİ
Viabonte.com ödeme bilgilerinizi güvende tutar, ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.
Ürün Detayları
185 ,59 TL +KDV
Rosa Tr Summer Dance Sarı Kenarı Kırmızı Çardak Gül : 21 Adet Chame Wax-Beyaz : 3 Adet Vb Kırmızı Gül : 5 Adet
Ürün İsmi:  Show Your Love Bouquet
 Aşk, uğruna şarkılar, şiirler, kitaplar yazılan ve belki de insanoğlunun en masum hislerle yaklaştığı yüce bir duygudur. Dünya üzerinde ise aşkı kırmızı güller kadar güzel anlatan başka bir çiçek yoktur. Aşkınızı ilan etmekte zorlanıyor veya sevdiğiniz kişiye olan hislerinizi anlatmaya kelimeler yetmiyor ise Show Your Love Bouquet ile aşkınızı anlatabilirsiniz. Çünkü kırmızı güllerden oluşan bu özel buket, sevdiğiniz kişinin görür görmez hislerinizi anlamasını sağlayacak… Sevgililer günü, yıl dönümü, doğum günü gibi özel günlerde veya içimden geldi hediyesi olarak gönderebileceğiniz bu özel buketi, çok daha anlamlı hale getirmek için hediyenize birkaç kelimelik sevgi sözcüğü eklemeyi unutmayın. Kırmızı güller ve kelimelerin bir arada oluşu eminiz aşkınızın yüzünde güller açtıracak.

 Not: Aranjman içerisinde yer alan bazı çiçekler, mevsimsel şartları sebebiyle çiçek açmamış halde, kapalı olarak gönderilebilir. Kapalı olan çiçekler 1-2 gün içerisinde, oda sıcaklığında açmaktadır.

Ürün Kodu: vb234