Striking Love Arrangement

Striking Love Arrangement

SÜRPRİZİNİZİ NE ZAMAN GÖNDERELİM?

Takvim

  • ÜCRETSİZ TESLİMAT
  • HER GÜN AYNI GÜN TESLİMAT
  • HER GÜN AYNI GÜN TESLİMAT
  • GÜVENLİ ÖDEME
699 ,00 TL (KDV Dahil)
ÖDEME SEÇENEKLERİ
Viabonte.com ödeme bilgilerinizi güvende tutar, ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.
Ürün Detayları
592 ,37 TL +KDV
Tulipa du Orange Turuncu Lale : 7 Adet Zanthedechia Cap. Promise Gala Bordo : 8 Adet Hydrangea Fuşya Ortanca : 4 Adet Chrysan.San Ellison Somon : 25 Adet

Ürün İsmi:  Striking Love Arrangement

 İlk görüşte aşk nedir bilenler, aşkın çarpıcı etkisiyle tanışmış demektir. Sizin için özel olan o özel kişiye aşk kadar çarpıcı bir hediye vermek isterseniz Striking Love Arrangement sizler için sunuluyor. Kraft taşıma çantası içerisinde turuncu laleler, fuşya ortancalar, bordo galalar ve somon rengi krizantem çiçeklerinin bir arada sunulduğu bu özel aranjman sevdiğinizi güzelliği ve muhteşem kokusuyla büyüleyecek. Özel günlerde veya içimden geldi hediyesi olarak gönderebileceğiniz bu özel aranjmanı çok daha anlamlı bir hale getirmek için birkaç cümlelik not eklemeyi unutmayın.

Kutu Ölçüleri:  Çap: 17.5 cm, Yükseklik: 22 cm

 Not: Aranjman içerisinde yer alan bazı çiçekler, mevsimsel şartları sebebiyle çiçek açmamış halde, kapalı olarak gönderilebilir. Kapalı olan çiçekler 1-2 gün içerisinde, oda sıcaklığında açmaktadır.

Ürün Kodu: vb231