Filtrele
Temizle

Filtrele

Sukulent

Şık, kaliteli ve özenle hazırlanmış aranjmanları ile sizler için en güzel sukulent tasarımlarını bir araya getiren Viabonte’nin her bakışta yeniden kendine aşık eden çiçek tasarımlarının yardımı ile sevdiklerinizi mest etmeye ne dersiniz?

Özel tasarım vazolar, kutular veya platformlar içerisinde, kimi zaman tek başlarına kimi zaman da başka çiçekler ile birlikte hazırlanan sukulent aranjmanları, Viabonte’nin en çok dikkat çeken tasarımları içerisinde yer alıyor. Gününe neşe katmak istediğiniz herkes için tercih edebileceğiniz sukulent tasarımları sayesinde kalbinizde atan her his için bir yansıma bulabilir, çiçeklerin vermiş olduğu coşku ile sevdiklerinize başlı başına bir kutlama hediye edebilirsiniz.

Her Tarza Uyum Sağlayan, Kapalı Alanların Doğaya Açılan Penceresi: Sukulentler

Yeşilin en güzel tonlarını barındıran sukulentler, farklı çiçekler ile veya farklı türlerde sukulent çeşitleri ile uyumlu bir birliktelik sağlama konusunda oldukça başarılıdır. Bu özelliği sebebi ile spor, klasik, modern, minimalist ya da rustik fark etmeksizin tüm dekorasyon türlerine uyum sağlarlar. Mimari açıdan dengeleyici yeşil tonları ile her tarz ve renkte dekorasyona modern bir dokunuşta bulunan sukulentler, ev veya işyerlerinizin daha doğal ve rahat görünmesini sağlamada oldukça etkilidir.

Birçok sukulent türü çok az bakımla hayatını sürdürebilir. Sınırlı ışıkla ve haftalarca suya ihtiyaç duymadan güzelliklerini ve canlılıklarını sergileyebilirler. Bu özellikleri sayesinde hemen her ortamda güzelliklerini sergileyerek var olabilirler. Özel günler için de sıklıkla tercih edilen sukulentler, mutluluklarına ortak olmak istediğiniz herkes için seçebileceğiniz çiçeklerin başında geliyor. Kolay bakımı ve ferah görünümü ile doğanın bir parçasını kapalı alanlara taşıyan bu bitkiler sayesinde tüm sevdiklerinize severek bakacakları bir çiçek hediye edebilirsiniz.

Viabonte’nin, değer verdiğinizi hissettirmek ve güzel çiçekler göndermek istediğiniz herkes için tercih edebileceğiniz sukulent tasarımlarına orkide, lilyum, hiperikum, gül, gerbera gibi birçok çiçek eşlik ediyor. Viabonte’nin zarif ve benzersiz çiçek tasarımları içerisinden tüm hislerinizi yansıtacak bir aranjmanı kolayca seçebilir ve sevdiklerinizi en özel çiçeklerle mutlu edebilirsiniz.