Summer Dream

Summer Dream

SÜRPRİZİNİZİ NE ZAMAN GÖNDERELİM?

Takvim

  • ÜCRETSİZ TESLİMAT
  • HER GÜN AYNI GÜN TESLİMAT
  • HER GÜN AYNI GÜN TESLİMAT
  • GÜVENLİ ÖDEME
479 ,00 TL (KDV Dahil)
ÖDEME SEÇENEKLERİ
Viabonte.com ödeme bilgilerinizi güvende tutar, ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.
Ürün Detayları
405 ,93 TL +KDV
Zanthedechia Gala-Sarı : 6 Adet Chrysan.San Edvaldo Bordo-Somon : 30 Adet Rosa Tr Chcocino Çardak Gül Bordo : 20 Adet Brunia Gri : 4 Adet

 Summer Dream 
 Ürün içeriği:  6 Adet Sarı Gala, 30 Dal Bordo Mini Krizantem, 20 Dal Bordo Çardak Gül, 4 Dal Brunia, 5 Adet Normal Okaliptüs 

Renkli ve mis kokulu çiçeklerin uyum içinde bir arada olduğu Summer Dream çiçek buketi, ustalıkla bir araya getirilmiş muhteşem bir aranjman! Güzel bir yaz gününden ilham alan bu buketi en iyi doğum günlerinde sevdiklerinize göndermek, bir arkadaşınıza teşekkür etmek ya da sadece en sevdiğiniz o insana duygularınızı ifade etmek için tercih edebilirsiniz. Bu mükemmel çiçeğin yanında minik ve zarif not kağıdı ile de içinizden geçenleri ona ileterek unutamayacağı bu hediyeyi tamamlayabilirsiniz. 

Not: Summer Dream buketi içerisinde yer alan bazı çiçekler, mevsimsel şartları sebebiyle çiçek açmamış halde, kapalı olarak gönderilebilir. Kapalı olan çiçekler 1-2 gün içerisinde, oda sıcaklığında açmaktadır. 

Ürün Kodu: vb188