Sweet Sophistication

Sweet Sophistication

SÜRPRİZİNİZİ NE ZAMAN GÖNDERELİM?

Takvim

  • ÜCRETSİZ TESLİMAT
  • HER GÜN AYNI GÜN TESLİMAT
  • HER GÜN AYNI GÜN TESLİMAT
  • GÜVENLİ ÖDEME
189 ,00 TL (KDV Dahil)
ÖDEME SEÇENEKLERİ
Viabonte.com ödeme bilgilerinizi güvende tutar, ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.
Ürün Detayları
160 ,17 TL +KDV
Çardak Gül-Turuncu : 4 Adet Brunia Gri : 2 Adet Tulipa du Orange Turuncu Lale : 2 Adet Veronica Lila : 4 Adet Cymbidium Sarı-Simbidyum : 1 Adet Lepidyum : 2 Adet

 Sweet Sophistication 
 Ürün içeriği: 4 Dal Turuncu Çardak Gül, 2 Dal Brunia, 2 Dal Turuncu Lale, 4 Dal Lila Veronica, 1 Dal Sarı Simbidyum, 2 Adet Lepidyum 

Sevgilinize romantik bir günde, ona karşı hislerinizi dile getirmenizi sağlayacak, onu sevdiğinizi söylemenin mükemmel bir yolu olacak bir hediye mi arıyorsunuz? O zaman Sweet Sophistication tam size göre! Çeşitli çiçekler ile oluşturduğumuz bu göz alıcı buket sayesinde onun gününü güzelleştirebilir, aşkınızın gerçek olduğunu ifade eden bir sürpriz yapabilirsiniz! 

Not: Sweet Sophistication buketinde yer alan bazı çiçekler, mevsimsel şartları sebebiyle çiçek açmamış halde, kapalı olarak gönderilebilir. Kapalı olan çiçekler 1-2 gün içerisinde, oda sıcaklığında açmaktadır. 

Ürün Kodu: vb180