Symbol of Naturalness

Symbol of Naturalness

SÜRPRİZİNİZİ NE ZAMAN GÖNDERELİM?

Takvim

  • ÜCRETSİZ TESLİMAT
  • HER GÜN AYNI GÜN TESLİMAT
  • HER GÜN AYNI GÜN TESLİMAT
  • GÜVENLİ ÖDEME
299 ,00 TL (KDV Dahil)
ÖDEME SEÇENEKLERİ
Viabonte.com ödeme bilgilerinizi güvende tutar, ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.
Ürün Detayları
253 ,39 TL +KDV
Pilea Peperorniodes : 2 Adet Crassula Rubetris - sukulent : 2 Adet

Ürün İsmi: Symbol of Naturalness
Ürün İçeriği: Pilea Peperorniodes 10.5 cm 2 adet, Crassula Rubetris 8,5cm 2 adet, Kedili Dikdörtgen Saksı 

Doğallık herkesin sevdiği ve ortam olarak yakalamak istediği bir yaşam biçimidir. Yaşam alanlarında doğallığı yakalamanın en güzel yolu ise bitkilerdir. Yaşam alanlarınıza farklı ve doğal bir hava katmak üzere tasarlanan Symbol of Naturalness; Pilea peperomioides ya da Çin Para Ağacı ve Crassula para çiçeği bitkilerinden oluşmaktadır. Mücevher çiçeği ismi ile de bilinen Crassula biktisinin bulunduğu ortamda 3 ay süreden fazla kalırsa para ve şans getireceğine inanılır. Pilea peperomioides ise son zamanlarda doğal yaşam alanlarının favori bitkisi olarak her yerde kullanılmaktadır. Sevdiklerinize veya kendinize şans getirmesi ya da yaşam alanlarında doğal bir ortam oluşturmak adına Viabonte tarafından özel tasarlanmış saksısındaki bu bitkileri sipariş edebilirsiniz. 

Bitkilerin Bakımı: Pilea peperomioides ya da Çin Para Ağacı parlak ancak direkt olmayan güneş ışığı sever. Sıcak aylarda toprak kuruyana kadar bekleyip sulanmalıdır. Crassula Rubetris is haftada 1 su ister, sularken saksının tüm üst yüzeyi ıslanacak şekilde sulanmalıdır. 

Ürün Kodu: vb205