The Color of Happiness

The Color of Happiness

SÜRPRİZİNİZİ NE ZAMAN GÖNDERELİM?

Takvim

  • ÜCRETSİZ TESLİMAT
  • HER GÜN AYNI GÜN TESLİMAT
  • HER GÜN AYNI GÜN TESLİMAT
  • GÜVENLİ ÖDEME
499 ,00 TL (KDV Dahil)
ÖDEME SEÇENEKLERİ
Viabonte.com ödeme bilgilerinizi güvende tutar, ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.
Ürün Detayları
422 ,88 TL +KDV
Tulipa du Colombus Pembe Lale : 10 Adet Tulipa en Strong Gold Sarı Lale : 10 Adet Tulipa en Purple Prince Mor Lale : 10 Adet

The Color of Happiness
Ürün İçeriği: Pembe Lale 10 adet, Sarı Lale 10 adet, Mor Lale 10 adet 

İçinizi gülüşüyle ısıtan ve adeta gökkuşağı altında bir hayat sunan sevdiğiniz için onun kadar renkli ve canlı bir hediye; The Color of Happiness. Her çiçek güzel görüntüsüyle göreni büyüler ama laleler bir farklıdır. Bukette yer alan laleler zarif, asil ve hayranlık uyandıran duruşlarıyla sevdiğinizin gözlerinin içinin gülmesini sağlarken; pembe laleler sevginize duyduğunuz güveni, sarı laleler sıcaklığınızı ve samimiyetinizi, mor laleler ise sevginizin asilliğini simgeliyor. Görenin içini ısıtacak kadar güzel ve bir o kadar da anlamlı olan bu buketi Viabonte özel tasarımıyla sevdiğinize hediye ederek onu dünyanın en mutlu insanı yapabilir, hediyenize ekleyeceğiniz hislerinizi anlatan birkaç kelimelik not ile bu özel hediyeyi asla unutulması mümkün olmayan bir anıya dönüştürebilirsiniz. 

Not: Bukette yer alan bazı çiçekler, mevsimsel şartları sebebiyle çiçek açmamış halde, kapalı olarak gönderilebilir. Kapalı olan çiçekler 1-2 gün içerisinde, oda sıcaklığında açmaktadır.

Ürün Kodu: vb191