The Summer Pinks

The Summer Pinks

SÜRPRİZİNİZİ NE ZAMAN GÖNDERELİM?

Takvim

  • ÜCRETSİZ TESLİMAT
  • HER GÜN AYNI GÜN TESLİMAT
  • HER GÜN AYNI GÜN TESLİMAT
  • GÜVENLİ ÖDEME
379 ,00 TL (KDV Dahil)
ÖDEME SEÇENEKLERİ
Viabonte.com ödeme bilgilerinizi güvende tutar, ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.
Ürün Detayları
321 ,19 TL +KDV
Antoryum Pembe : 5 Adet Brunia Gri : 1 Adet Astilbe-Beyaz : 5 Adet Hiperikum-Pembe : 4 Adet Rosa Tr Sweet Sara Somon Çardak Gül : 10 Adet

The Summer Pinks 
Ürün içeriği: 5 Adet Pembe Antoryum, 1 Dal Brunia, 5 Dal Beyaz Astilbe, 4 Adet Pembe Hiperikum, 10 Dal Somon Çardak Gül, 2 Dal Arachionides, 1 Adet Oasis 

Karışık çiçekler ile şık kutular içerisinde hazırladığımız The Summer Pinks çiçek aranjmanı herkesin gününü aydınlatacak! Güzelliği yansıtan ve bulunduğu her yere canlılık veren bu çiçek aranjmanını çeşitli özel günlerde tercih edebilir, sevdiklerinizin her gününü daha da güzel ve anlamlı bir hale getirebilirsiniz. The Summer Pinks çiçek aranjmanı, herhangi bir bahane ile hayatı kutlamanızı sağlayan mükemmel bir aranjmandır. 

 Not: Aranjmanda yer alan bazı çiçekler, mevsimsel şartları sebebiyle çiçek açmamış halde, kapalı olarak gönderilebilir. Kapalı olan çiçekler 1-2 gün içerisinde, oda sıcaklığında açmaktadır.

Ürün Kodu: vb178