Tropical Summer Garden

Tropical Summer Garden

SÜRPRİZİNİZİ NE ZAMAN GÖNDERELİM?

Takvim

  • ÜCRETSİZ TESLİMAT
  • HER GÜN AYNI GÜN TESLİMAT
  • HER GÜN AYNI GÜN TESLİMAT
  • GÜVENLİ ÖDEME
219 ,00 TL (KDV Dahil)
ÖDEME SEÇENEKLERİ
Viabonte.com ödeme bilgilerinizi güvende tutar, ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.

Ürün İsmi: Tropical Summer Garden
Ürün İçeriği: Sempervivum 2 adet, Peperomia caparata 2 adet, Kedili Dikdörtgen Saksı 

Hayal ettiğiniz yaşam alanlarında yaşamak hem hayat kalitesi hem de mutlu bir yaşamın anahtarıdır. Kaliteli ve doğal bir yaşam alanı oluşturmak için kullanabileceğiniz Latince de ölümsüz çiçek olarak isimlendirilen Sempervivum ve Brezilya’nın güneydoğusu tropikal ormanlarının bitkisi olan Peperomia bitkisi özel tasarlanmış saksısında Tropical Summer Garden ile sizler için sunuluyor. Bu iki bitki de bakımı oldukça kolay olduğundan iç mekanlarda oldukça fazla tercih edilmektedir. Siz de kendiniz ya da sevdikleriniz için yaşam alanlarına farklılık katacak bir bitki arıyorsanız, doğru seçim bu özel ürün olacaktır. 

 Bitkilerin Bakımı:  Birçok peperomia türü vahşi doğada epifit olarak büyür. Bu, orkidelerin de büyümesine benzer, toprak türü olarak gevşek yapıya sahip bir saksı toprağı-torfu seçilmelidir. Peperomia bitkilerinin etli yaprakları, bitkilerin canlılığı korumak için sık sulamaya ihtiyaç duymadığını gösterir ve bu nedenle toprak yüzeyinin sulamalar arasında kurumasına izin verilmelidir. Sempervivum bitkisini ise az mevsiminde çok susuz kalmayacak şekilde sulamanız önerilirken kış mevsiminde ise ayda bir kez sulamanız yeterli olacaktır. 

Ürün Kodu: vb202