Vazoda Çiçek

Viabonte’nin doğanın en güzel tonlarını ve bitmek bilmeyen enerjisini bir araya getirdiği çiçek aranjmanları ile tüm sevdiklerinize hafızalardan silinmeyecek sürprizler hazırlayabilirsiniz.

Güne gözlerini kocaman ayçiçekleri ile açarak tüm günü aynı tonda yaşamasını dilediğiniz sevgiliniz ya da ortancaların görkemi ile yüzünde güller açsın istediğiniz arkadaşınız veya unutulmaz antoryumlar ile tüm güne ışık saçmasını dilediğiniz anneniz için seçebileceğiniz samimi, kaliteli ve ihtişamlı aranjmanlar Viabonte’de sizler için tasarlandı.

Şehrin en yetenekli çiçek tasarımcılarının en güzel hisleri yansıtmak için tüm kalplerini ortaya koyarak bir araya getirdikleri çiçekler ile tamamladıkları Viabonte aranjmanları; özenle, sevdiklerinize özel olarak hazırlanıyor. Alışılagelmiş çiçek aranjmanlarından çok daha fazlasını sunan bu aranjmanlar sevdikleriniz için hem modern hem de samimi alternatifler olarak aynı zamanda tüm hislerinize de tercüman oluyor.

Viabonte’nin Vazoda Çiçekleri İle Tüm Hislerinize Uygun Bir Aranjman Seçin

Viabonte’nin göz kamaştıran vazoda çiçekleri içerisinden tüm sevdikleriniz için, tüm günlere mana katacak sürprizler seçebilirsiniz. Onu ne kadar sevdiğinizi dile getirmek istediğiniz anlarda güzelliği ile baharı kıskandıran çardak gül ve lisyantusları, güneşin sıcaklığını tüm bedeninizde hissetmenizi sağlayan wax ve gerbera çiçeklerini ya da en nahif hislerinizi dile getirebilecek pembe lale ve antoryumları tercih edebilirsiniz. Teşekkür dileklerinizi iletmek için melek kanatlı vazolar içerisinde hazırlanan kucak dolusu ortancaları, bembeyaz çiçeklere eşlik eden mavi ve turuncu karanfilleri yada cennet kuşu çiçeklerinin ortancalar ile birbirlerini tamamladığı özel çiçek aranjmanlarını tercih edebilirsiniz.

Sarı laleler ve krizantemler ile hazırlanmış neşeli bir aranjman ile doğum günlerini kutlayabilir, rengarenk çiçekler ile hazırlanmış daha birçok aranjman sayesinde aşkınızı dile getirebilirsiniz.

Viabonte’nin kaliteli vazolarda birinci sınıf taze kesme çiçeklerle hazırladığı çiçek aranjmanları içerisinden her zevke uygun bir aranjman bulabilmek mümkün. Kalplerinde iz bırakmak istediğiniz herkes için unutulmayacak sürprizler tasarlamanızı sağlayan çiçek aranjmanları içerisinde orkide, sanservieria, pilea, dracaena marginata, vriesea ve daha birçok bitkiyi de özel saksı vazolar içerisinde bulabilirsiniz.