Warmth of Happiness

Warmth of Happiness

SÜRPRİZİNİZİ NE ZAMAN GÖNDERELİM?

Takvim

  • ÜCRETSİZ TESLİMAT
  • HER GÜN AYNI GÜN TESLİMAT
  • HER GÜN AYNI GÜN TESLİMAT
  • GÜVENLİ ÖDEME
479 ,00 TL (KDV Dahil)
ÖDEME SEÇENEKLERİ
Viabonte.com ödeme bilgilerinizi güvende tutar, ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.
Ürün Detayları
405 ,93 TL +KDV
Tulipa du Orange Turuncu Lale : 25 Adet

Warmth of Happiness
Ürün İçeriği: Turuncu Lale 25 adet 

Hayat sevdiklerinizle mutluluğu paylaştıkça daha değerli bir hal alır. Fakat sevdikleriniz arasında sizin için özel olan ve her an yanında olup, her şeyi onunla paylaşmak istediğiniz birisi vardır. O kişi sizin için çok özeldir ve özel hediyelerle mutlu edilmesi gerekir; tıpkı Warmth of Happiness buketi gibi… Özel hazırlanan buket içerisinde 25 adet turuncu lale bulunmaktadır ve turuncu laleler sevdiğinize duyduğunuz hayranlığı ve onunla birlikte olmanın verdiği mutluluğu simgelemektedir. Viabonte tarafından özel olarak hazırlanan buketi sevdiğinize gönderirken içiresine hislerinizi anlatan bir not bırakmanız hediyenizi çok daha özel kılacaktır. Sevginizin sıcaklığını sevdiğinize hissettirin…

Not: Bukette yer alan bazı çiçekler, mevsimsel şartları sebebiyle çiçek açmamış halde, kapalı olarak gönderilebilir. Kapalı olan çiçekler 1-2 gün içerisinde, oda sıcaklığında açmaktadır.

Ürün Kodu: vb197