Wild Beauty Sansevieria

Wild Beauty Sansevieria

SÜRPRİZİNİZİ NE ZAMAN GÖNDERELİM?

Takvim

  • ÜCRETSİZ TESLİMAT
  • HER GÜN AYNI GÜN TESLİMAT
  • HER GÜN AYNI GÜN TESLİMAT
  • GÜVENLİ ÖDEME
199 ,00 TL (KDV Dahil)
ÖDEME SEÇENEKLERİ
Viabonte.com ödeme bilgilerinizi güvende tutar, ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.
Ürün Detayları
168 ,64 TL +KDV
Sansevieria-Paşa Kılıcı : 1 Adet

Ürün İsmi: Wild Beauty Sansevieria
Ürün İçeriği: Sansaveria  8,5 cm örgülü 1 adet, Bisiklet Saksı Siyah

Hayatınıza renk katan ve farklılığı ile ortamı güzelleştiren şeyler asla unutulmaz. Tıpkı görüntüsü ve güzelliği ile Wild Beauty Sansevieria gibi… Halk arasında paşa kılıcı veya peygamber kılıcı olarak da bilinen bu güzel bitki Asparagaceae familyasından olup birçok türü mevcuttur. Sanseveria bitkisinin anavatanı Nijerya ve tropikal batı Afrika bölgesidir ve karışık desenlerinden dolayı yılan bitkisi de denilmektedir. Ayrıca karbon monoksit ve azot monoksit gazları dahil bir çok hava kirleticisini absorbe edebilme özelliğine sahip olduğu bilinmektedir. Viabonte tarafından özel tasarlanmış bisiklet saksıda sunulan bu güzel bitkiyi ister kendiniz isterseniz de sevdiklerinizin yaşam alanlarına güzellik katması için hemen sipariş edebilirsiniz. 

Bitkinin Bakımı: Sansevieria bitkisi az derecede ama düzenli olarak sulanmalıdır. 2-3 haftada bir kez yeterlidir, toprak biraz kuru kalmalıdır ve saksı altında uzun süre su tutmamalısınız. İlkbahar ve yaz aylarında zaman zaman sulama suyuna az miktarda sıvı gübre eklenmesi gelişimi için oldukça sağlıklı olacaktır. 

Ürün Kodu: vb200