Filtrele
Temizle

Filtrele

Yeni İş - Terfi

Yeni bir işe başlamanın tatlı heyecanını yaşayan yakınlarınıza mis kokulu çiçekleriniz ile tebriklerinizi sunabilir, görkemli Viabonte çiçekleri ile onlara destek ve tebrik mesajlarınızı iletebilirsiniz.

Çiçeklerin mutlu edici etkisini sevgilinize, eşinize, arkadaşlarınıza, aile bireylerinize ve tüm sevdiklerinize yansıtabilmenin en şık yolu, ilk iş gününü çiçeklerle taçlandırmaktır. Onların her kararlarını desteklediğinizini, başarıları ile övündüğünüzü ve ne olursa olsun yanlarında olduğunuzu vurgulamak için en sevdikleri çiçekler ile hazırlanan şık Viabonte aranjmanlarından dilediğinizi seçerek iş yerlerine gönderebilirsiniz.

Yeni bir işe başlamak veya terfi ederek daha fazla sorumluluğu üstlenmek, heyecan verici olduğu kadar zorlayıcı olabilir. Bu anlarda sevdikleriniz için göndereceğiniz bir buket tebrik çiçeği ile rahatlamalarına yardımcı olabilir, yeni ortamlarına alışmalarını kolaylaştırarak modlarını yükseltecek enerjik sürprizler yapabilirsiniz.

Modern, Etkileyici ve Benzersiz Yeni İş Çiçek Buketleri Viabonte’de Sizleri Bekliyor...

Geleneksel çiçek buketlerinden çok daha fazlasını sizlere sunan Viabonte’nin modern ve özgün çiçek tasarımları ile yeni iş tebrikleriniz için etkileyici seçimler yapabilir; başarıyı, gururu, hayranlığı ve mutlu başlangıçları simgeleyen çiçeklerinizle onlar için neşe veren tercihler yapabilirsiniz.

Sevdiklerinizin heyecanlı ve sevinçli anlarında yanlarında olarak onları hem rahatlatmak hem de desteğinizi ifade etmek istediğinizde bu görev için Viabonte’nin benzerlersiz çiçeklerini seçebilir, bu sayede gün boyu onlara çalıştıkları yerde eşlik edecek capcanlı bir refakatçi hediye edebilirsiniz.

Viabonte’nin göz kamaştıran çiçek tasarımları içerisinden seçtiğiniz aranjmanlar sevdiklerinizin ofis masalarında kıskandıran dekorlar olmanın yanında her bakışta onlara sizi hatırlatacak detaylar olarak yer alıyor. Bu tasarımlar içerisinde; özel tasarım saksılar içerisinde dracaena marginata, orkide, sansaveria, vriesea, pilea peperomioide, asparagus setaceus gibi premium saksı çiçekleri, özel kutular içerisinde tasarlanmış kesme çiçekler, şık vazolar ile hazırlanmış nefes kesici çiçek aranjmanları ve içerisinde ofiste kullanılabilecek şık ürünlerin de bulunduğu çiçekli hediye setleri yer alıyor.

Viabonte’nin göz dolduran yeni iş ve terfi çiçeklerini dilediğiniz an sevdikleriniz için gönderebilir, heyecanlarını mutlulukla paylaşabilirsiniz.