Filtrele
Temizle

Filtrele

Yıl Dönümü Çiçekleri

Hayatınızın aşkına varlığı ile ne kadar muhteşem bir sene geçirdiğinizi ifade etmek ve ilişkinizin en özel gününü kutlamak için Viabonte’nin büyüleyici çiçek aranjmanlarını tercih edebilir, bu anlamlı günü ışık saçan çiçek aranjmanları ile unutulmaz kılabilirsiniz.

Samimi, romantik ve alışılmışın çok ötesinde çiçek tasarımları ile cazibeli çiçek aranjmanları yaratan Viabonte, kalbinizin derinliklerinde yer alan tüm hisleri harekete geçirebilecek güzellikleri ile bu özel günün anlamını vurgulamanıza destek olacaktır. Bağlılık ve tutkuyu aynı anda bünyesinde barındırabilen asil çiçekleri ile siz de sevdiğinizin yüzünde kocaman bir gülümsemeye yer verebilirsiniz.

En iyi çiçek tasarımcılarının maharetli ellerinden çıkan taze, güzel kokulu ve kaliteli çiçeklerden oluşan muhteşem bir çiçek buketi, onunla geçirdiğiniz muhteşem yılı kutlamak ve sizde uyandırdığı tüm güzel duygulara teşekkür etmek için en büyük yardımcınız olabilir.

Aşkınızı Taze Tutan Canlı Çiçeklerle Unutulmayacak Sürprizler Hazırlayın…

Aşk, aradan kaç yıl geçerse geçsin canlı tutulması gereken bir yolculuktur. Bu yolculukta ilişkiniz için özel olan günlere en çok yakışan sürprizler ise enerjileri ile tüm ortamın havasını yönetebilen çiçeklerdir. Viabonte, bir görenin tekrar tekrar dönüp baktığı çiçek aranjmanları tasarlayarak aşkınızın bir yaş daha alarak güzelleştiği yıl dönümlerini tamamlıyor.

Aşktan ilham alan çiçekler ile hazırlanan çiçek aranjmanları ile ona, yıl dönümüzünüzde çok özel hissettirecek bir buket gönderebilirsiniz. Yaz güneşini kıskandıran turuncu laleler ile hazırlanan, kucak dolusu krizantemlerle kendine hayran bırakan ya da kocaman ayçiçekleri ile doğallıkla gösterişi aynı anda sergileyen çiçek buketleri; vazo, taşıma çantası ve özel çiçek kutuları içerisinde hazırlanan ortanca, cennet kuşu, şebboy, wax, veronica, gala ve antoryum aranjmanları ile özel tasarım saksılar içerisinde sunulan dracaena marginata, sansaveria, vriesea, asparagus setaceus, mini orkide ve sukulent çeşitleri ile dizayn edilen saksı çiçekleri, Viabonte’nin Yıl Dönümü Çiçekleri koleksiyonu içerisinde yer alıyor. Bu benzersiz çiçek aranjmanları ile nefes kesen sürprizler hazırlayabilir, çiçeklerinizin biricik sevgilinizin ev veya iş yerine gönderilmesini sağlayabilirsiniz.